358528 | Prodej 1/2 podílu stavební parcely, Řevnice

Řevnice  

2 000 000 Kč

Prodejní cena je včetně kompletního právního servisu a odměny RK. V případě rychlého jednání a platbou z vlastních finančních zdrojů je o kupní ceně možno jednat.

Chystáte se stavět dům svých snů a hledáte vhodnou parcelu v super lokalitě? Nebo hledáte pozemek pro investiční záměr? Jste tady správně, jeden pro Vás tady mám..

Předmětem prodeje 1/2 podíl rovinaté, oplocené stavební parcely v Řevnicích, okres Praha-západ. Veškeré inženýrské sítě se nacházejí na hranici pozemku s vjezdem z Tyršovy ulice.
Pozemky parcelní čísla 486/5 a 484/2 s celkovou výměrou 692 m2 tvoří jeden funkční celek. Parcela spadá dle nového územního plánu obce s nabytí účinností dne 5.10.2022 do lokality B3 – plochy s hlavním využitím pro bydlení dle §4 Vyhlášky č. 501/2006 Sb.
Tyto pozemky je možné využít k výstavbě rodinného domu o maximální zastavěnosti 35% a regulovanou výškou budovy do 8m. Nový rodinný dům o nejvýše dvou nadzemních podlažích a procentem zahrady v podílu nejméně 55% bude dokonale splňovat veškeré podmínky příslušného stavebního úřadu.

I když nejste zrovna analytický typ zájemce, a schází Vám v inzerci krapet emocí, neváhejte zavolat. U prohlídky nemovitosti vše do detailu proberem.. Ráda Vás s touhle skvělou lokalitou seznámím a zodpovím veškeré dotazy.

Zaujala Vás tato nabídka? Zavolejte mi a domluvte si svůj termín prohlídky. Těším se na Vás! J.Hájková
Celková plocha 692 m2
Druh pozemku pro bydlení
Inženýrské sítě vodovod; kanalizace; plyn; elektřina
Umístění objektu klidná část obce
Doprava vlak; silnice; autobus
Komunikace asfaltová
Energetický ukazatel
podle vyhlášky
č. 264/2020 Sb.

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Janka Hájková

Telefon: +420723688489
E-mail: janka.hajkova@re-max.cz

Kontaktní formulář