388009 | Prodej stavebního pozemku 794 m2, Žebrák

Žebrák  

3 771 500 Kč

Prodejní cena je včetně kompletního právního servisu a odměny RK.

Nově pro Vás mám k prodeji exkluzivní nemovitost nacházející se v obci Žebrák, okres Beroun. Tato stavební parcela o celkové výměře 794 m² se nachází v obytné rezidenční zóně typu d) na okraji obce ve výjimečné lokalitě, a je vhodná i pro náročné klienty.

Hlavním využitím tohoto pozemku je bydlení. V této oblasti je upřednostňována výstavba samostatného rodinného domu s maximální výškou objektu o 2 nadzemních podlažích a max. výškou hřebene střechy 8 m nad rostlým terénem. Maximální možná plocha zastavění (včetně všech zpevněných ploch) dle regulativu obce činí 50% z celkové plochy pozemku. Kompletní územně plánovací informaci k této parcele zájemcům zašlu na vyžádání. Samozřejmostí je využití připojení na všechny inženýrské sítě (elektřina, plyn, vodovod i kanalizace).

Nabízená nemovitost je ideální pro ty, kteří hledají kombinaci luxusu, pohodlí a jedinečného životního prostředí. Tato lukrativní lokalita poskytuje ideální prostředí pro klidný život s rodinou v krásné přírodě. V Žebráku se nachází mateřská škola, oba stupně ZŠ, restaurace, několik ordinací lékařů, pošta, kulturní dům, obchody i sportovní hala. A co nenajdete zde, je v blízkých Hořovicích, nebo 18 km vzdáleném královském městě Beroun.
Další výhodou této nemovitosti je beze sporu poloha. Parcela se nachází v blízkosti nájezdu na dálnici D5 (34. kilometr Praha - Plzeň) což zajišťuje snadnou dostupnost do všech okolních měst.
Okolí obce poskytuje dostatek možností i pro vaše volno-časové aktivity. Milovníci přírody a památek uvítají možnost výletů v Křivoklátských či Brdských lesích, návštěvu hradu Točník či zříceniny Žebrák a dalších zajímavých míst.

Zaujala Vás tato nabídka? Chcete se dozvědět více? Zavolejte mi a domluvte si svůj termín prohlídky. Budu se na Vás těšit! Janka Hájková.
Celková plocha 794 m2
Druh pozemku pro bydlení
Inženýrské sítě vodovod; kanalizace; plyn; elektřina
Doprava dálnice; silnice; autobus
Komunikace asfaltová
Energetický ukazatel
podle vyhlášky
č. 264/2020 Sb.

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Janka Hájková, M.R.E.

Telefon: +420 723 688 489
E-mail: janka.hajkova@re-max.cz

Kontaktní formulář